Приключи петнадесетото издание на „Национални дни на кариерата – Добра Кариера, Добър Живот“
Днес, след седмици концентрирани усилия, пътувания, хиляди разговори и срещи, посещение на 6 града (а и в София)… приключихме най-голямото ежегодно събитие на нашата компания – „Национални дни на кариерата – Добра Кариера, Добър Живот“. Това е най-старият, утвърден и значим кариерен форум в страната. Организирахме го в София, Варна, Прочетете повече
Отново се провежда най-големият кариерен форум „Национални дни на кариерата – Добра Кариера, Добър Живот“
Както и всяка година (през последните 15), от средата на месец март, до първата десетдневка на месец април, JobTiger провежда традиционния си кариерен форум „Национални дни на кариерата – Добра Кариера, добър Живот“. Това е най-голямото и утвърдено кариерно събитие в страната – на него десетки хиляди младежи се срещат Прочетете повече
Признание за работата ни
JobTiger получи още едно признание. Благодарим за тази възможност и попътен вятър на сп. Business Club!
Тигърът на 15!
Възможно е да сте разбрали, но може и да не сте – Тигърът стана на 15 години. Това е чудесно, защото тигрите в пубертета обичат рождени дни и произтичащите от тях купони. И именно по тази причини, без много да се ослушваме, спретнахме едно бързо парти.
Но! Това не бе парти безцелно и организирано само за себе си. Това бе парти с кауза. А именно – спретнахме в клуба, където се забавлявахме, първата самостоятелна изложба на двама наши колеги – Криси и Иван. Те осигуриха прелестни фотографии, които не оставиха никого безразличен. И така се роди спонтанно идеята да организираме търг. Успехът бе пълен – всички изложени снимки бяха разпродадени веднага и на несимволични цени между нас, тигрите. Събраната четирицифрена сума не е малка сама по себе си, но и това не бе всичко. Бе решено Тигърът да удвои събраните средства и да ги дари за благотворителна кауза. Така ги разбираме ние нещата и смятаме, че малко помощ от сърце, винаги може да промени нечия съдба към по-добро.
Както можете да се досетите, купонът беше също на ниво. Забавлявахме се отлично, както ние си знаем. За да добиете бегла и съвсем фрагментарна представа, следват няколко снимки. За нещастие, осветлението беше не особено подходящо, но пак ще се ориентирате.
Ами, това е от нас. Три дни ядохме, пихме и се веселихме… Да ни е честито!


