[Stories] Уроци или размисли
Историята участва в конкурсния период 21.07-20(24).08 Мислех си тия дни колко различни неща съм работила, и какво съм научила от тях. Не е лошо човек да поглежда света от различни гледни точки. Работата в училище ме научи, че не трябва да разчитаме на учителите да научат децата ни кой знае Прочетете повече


