Стаж в ДжобТайгър (години, месеци): неусетно ще станат две години на пролет
Характерни особености: „по-скоро ДА”
С какво се занимава в Тигъра: играя шах
. Движа по дъската пешки (Juniors), офицери, топове (Seniors) и Царицата (C- level мениджмънт) до успешния край на всеки проект по подбор.
Защо харесва работата си: Тук сутрин идвам с усмивка и вечер си тръгвам с мисълта, с кое първо ще започна следващия си ден. Част съм от уникално готин екип!
Лична история: През януари ми мирише на море, чувам чайки и си мисля за топли брегове, лазурно море и за шнорхела, а през юни трескаво подреждам и проверявам дали ски екипировката ми има нужда от подновяване.
Практически съвет от сферата на професионалния ви опит (нещо, с което да бъдете полезни на читателите ни): Към кандидатите за работа: Вашата автобиография е Вашият маркетингов продукт. Писането на автобиография не е лесен и бърз процес, не бива да се подценява. Инвестирайте време, потърсете съвет, прегледайте добри примери, за да я подготвите професионално. Обадете ми се
!
Тази публикация ви допада? Ще ни зарадвате, ако я споделите...
#JobTigerBG

